Creus de flors, cors i plafons per a difunts

Les creus, cors i plafons funeraris són arranjaments per a difunts de flors naturals que plasmen els gustos i aficions del difunt, i mitjançant els quals els familiars poden mostrar tot el seu afecte, rendint homenatge a les predilecció del difunt i complint els seus darrers desitjos. A Flors Navarro fem enviaments d'arranjaments funeraris a qualsevol tanatori de Barcelona el mateix dia a través d'un servei de lliurament express. Enviament gratuït a Barcelona ciutat

Mostrar filtres
Ocultar filtres
Mostrar filtres

S'han trobat 7 resultats

Veient 1-7 de 7 producte(s)

Enviar cors i creus funeràries a tanatoris de Barcelona

Encarrega els teus creus i cors funeraris de flor natural amb Flors Navarro amb enviament gratuït a Barcelona ciutat. Garantim el lliurament el mateix dia, sense preocupar-te de si estarà llest per a un moment tan delicat i important. A més, per la compra de flors per a funeral la cinta està inclosa, hi podràs donar el condol als familiars i dedicar unes últimes paraules al difunt. A Flors Navarro realitzem enviaments express, en un marge de quatre hores lliurem els arranjaments funeraris a qualsevol tanatori de Barcelona. Si voleu enviar els vostres condols amb un cor de flor natural al tanatori de les Corts, nosaltres els ho fem arribar. Si per contra vol fer arribar els seus condols amb creus funeràries al tanatori de Sancho d'Àvila, Ronda de Dalt o al tanatori de Sant Gervasi, també ho enviem. El nostre equip de missatgeria reparteix cada dia de la setmana, incloent festius i diumenges al matí. A Flors Navarro prioritzem els enviaments d'arranjaments funeraris perquè estiguin llestos al tanatori en el moment de l'últim adeu.

Cors i creus de funeral decorades amb flors

Els cors, creus i plafons per a difunts són elements funeraris diferents que aporten un toc de creativitat als arranjaments funeraris més tradicionals. A Flors Navarro personalitzem els detalls per a funerals en funció dels gustos del difunt, així la família i coneguts rendeixen un últim homenatge als seus éssers estimats. Els nostres floristes fan des d'escuts d'equips de futbol per als més fanàtics, passant per la bandera de la comunitat autònoma, fins a creus de flors d'un metre de llarg per a cerimònies més religioses. Transmeteu el vostre condol d'una manera original i diferent, feu arribar un cor de flors naturals a la mare d'un amic o un plafó amb l'escut del Barça a un culé. A la nostra pàgina web podreu consultar el catàleg dels tots els models de plafons funeraris, també podeu realitzar la consulta via telefònica i escollir personalitzar-lo. A Flors Navarro volem estar amb els nostres clients en totes les etapes de la seva vida, per això podeu venir a la nostra botiga del Mercat de la Concepció a Barcelona que obre 24 hores i us acompanyarem en un moment tan complicat com és la mort d'un familiar.

Lliurament de cors, creus i plafons de flors funeràries a Barcelona

Els arranjaments funeraris compostos per plafons són delicats, tant de compondre com de transportar. En funció del disseny escollit pot ser complicat de traslladar fins al tanatori, per això el nostre equip de transportistes està especialitzat a assegurar que l'arranjament floral arribi impecable al tanatori, sempre a temps per donar el darrer adeu. A Flors Navarro disposem d'una amplia xarxa de lliuraments, comptem un equip propi de transportistes que s'encarrega d'enviar les creus, els cors i els plafons funeraris tant a domicili com a tanatori. El servei de lliurament de cors i creus és totalment gratuït a Barcelona, ​​inclou una cinta funerària on escriure un missatge i s'efectua en un marge de quatre hores. El lliurament de plafons té prioritat respecte a altres comandes no funeràries, la nostra floristeria obre tots els dies de l'any, sense excepcions i els enviaments es fan de dilluns a diumenges.

Comprar cors i creus de flors amb entrega al tanatori

A Flors Navarro disposem de diferents models de plafons, a la nostra plataforma online podrà escollir entre un cor de roses o clavells; una creu de clavells del color que prefereixi o amb roses vermelles; plafons amb l'escut del Barça o la senyera; fins a escuts de l'equip de futbol totalment personalitzables. Els preus s'estipulen en funció de flors i disseny, però al nostre catàleg trobaràs plafons des de 90 euros, cors a partir de 100€ i escuts del teu equip de futbol 250€. Podeu realitzar la vostra compra a la nostra pàgina online, via telefònica oa les nostres dues botigues físiques de Barcelona, una és servei 24 hores. A Flors Navarro disposem d'un horari tan extens perquè volem estar al teu costat en qualsevol moment, fins i tot a les èpoques més complicades.

Si a més de les creus, cors i plafons per a difunts necessita ajuda per conèixer tots els nostres arranjaments funeraris, podeu consultar el nostre catàleg d'art floral funerari. A la nostra pàgina web podrà veure els diferents models i estils de què disposem, com ara corones de flors, coixins funeraris i rams de flors funeraris.